Рішення для прополки

ПАЛЬЦЕВИЙ КУЛЬТИВАТОР ВІД IQ COMPOSITE

Вироблений IQComposite пристрій дозволяє проводити видалення бур’янів безпосередньо у рядках рослин, що робить його незамінним при вирощуванні  культур де не припустиме або обмежене  застосування гербіцидів. Іншого інструмента, здібного видаляти бур’ян всередині рядка, просто не існує!

Принцип роботи агрегату дуже простий! В його основі задіяно принцип висмикування, це  можна порівняти з делікатною ручною працею.  При цьому , еластичні полімерні пальці обертаються навколо  рослин і видаляють бур’ян на стадії білої нитки, підрихлюючи ґрунт, руйнуючи кірку та покращуючи киснезабезпечення та водопоглинання. А вузол підпружинювання дозволяє підтримувати агрегат у робочому занурюванні незалежно від рельєфу ґрунту.

Найкраще застосування робочий орган пальцевого культиватору знайде при вирощуванні овочевих культур: часник, цибуля, капуста, гарбуз, а також кукурудза, цукрові буряки, соняшник , соя , нут та ін.

Пристрій можна застосовувати з різними типами техніки – від мотоблока до трактора. Низька вага та специфіка роботи не потребують великих тягових зусиль, а універсальність кріплення дозволяє кріпити його на профільну  раму зі  стороною від 60 до 100 мм. Також є можливість придбати готову консоль нашого виробництва для закріплення пальцевого культиватора.