Докладніше

Tekrone композитний матеріал

Tekrone – високоміцний композитний матеріал, що відноситься до термопластів, матеріал останнього покоління. Текрон володіє чудовими характеристиками і унікальними здібностями. Перш за все хочеться виділити високу ударну опірність, яка не втрачається навіть під впливом низьких температурних режимів.

Крім того, композитний матеріал Tekrone володіє широким діапазоном робочих температур, особливо нижче 0 ° С. Матеріал здатний зберігати притаманну йому зносостійкість навіть при температурі кипіння гелію в -268,9 ° С. У разі тривалої експлуатації максимальна температура становить +80 ° С.

Чудові характеристики революційного матеріалу на цьому не закінчуються! Ще однією з них є дуже високий опір стирання. Навіть сталь поступається за цим параметром вдвічі!

Прекрасний коефіцієнт ковзання – це також відмітна властивість Tekrone. Володіючи властивістю самозмащування, матеріал чудово проявляє себе в додатках, так званого «сухого ковзання», де зразково взаємодіє зі сталлю, міддю і іншими матеріалами.

Завдяки останній властивості Tekrone є єдиним придатним матеріалом для додатків, в яких можливі високі навантаження зносу. Як правило, споживачі вибирають матеріал для продовження з його допомогою терміну експлуатації частин обладнання.

Tekrone композитний матеріал

Високоміцний tekrone неможливо переоцінити там, де потрібні низьке тертя разом з високою опірністю бруду, пилу, а також абразивним частинкам.

Якщо мова йде про галузі машинобудування, то це деталі машин і агрегатів, прокладки, ролики, вкладиші, ущільнювачі, втулки, муфти, блоки, гвинти, підшипники, шестерні, зубчасті колеса тощо. Крім того, це покриття ємностей, бункерів для транспортування сипучих абразивних вантажів.

Стосовно до добувної промисловості – це облицювання кузовів, ковшів і стрічок транспортерів.

Чудова стійкість до ударних навантажень і опір стирання можуть бути успішно використані при виготовленні демпферних накладок на причальні споруди, відбійників в сухих доках і т.д.

Корисним матеріал буде і для хімічної промисловості. Футеровка ємностей, а також труб для транспортування абразивних і агресивних матеріалів буде особливо якісною із застосуванням Tekrone.

Вельми корисним матеріал може бути і в спортивній сфері. Виготовлення штучних ковзанок, накладок на лижі, відбійників на ковзанках, льодових аренах – ось лише деякі з прикладів ефективного використання матеріалу. Резюмуючи вищесказане – важко знайти таку область, в якій tekrone не міг би бути корисним, а в деяких випадках – навіть незамінним!

Tekrone композитний матеріал
Tekrone композитний матеріал

Застосування матеріалу в сільському господарстві – це запасні частини для почвообробативающей техніки:

  • польові дошки зі вставкою з високоміцного композитного матеріалу
  • накладки на стійку культиватора і відвали плуга з Tekrone

Перейти у каталог