Докладніше про TEKRONE®

TEKRONE® – високоміцний композитний матеріал, що відноситься до термопластів, матеріал останнього покоління. TEKRONE® володіє чудовими характеристиками і унікальними здібностями. Перш за все хочеться виділити високу ударну опірність, яка не втрачається навіть під впливом низьких температурних режимів.

Крім того, композитний матеріал TEKRONE® володіє широким діапазоном робочих температур, особливо нижче 0 ° С. Матеріал здатний зберігати притаманну йому зносостійкість навіть при температурі кипіння гелію в -268,9 ° С. У разі тривалої експлуатації максимальна температура становить +80 ° С.

Чудові характеристики революційного матеріалу на цьому не закінчуються! Ще однією з них є дуже високий опір стирання. Навіть сталь поступається за цим параметром вдвічі!

Прекрасний коефіцієнт ковзання – це також відмітна властивість TEKRONE® . Володіючи властивістю самозмащування, матеріал чудово проявляє себе в застосунках, так званого, «сухого ковзання», де зразково взаємодіє зі сталлю, міддю і іншими матеріалами.

Завдяки останній властивості TEKRONE® є єдиним придатним матеріалом для застосувань, в яких можливі високі навантаження зносу.

Високоміцний TEKRONE® неможливо переоцінити там, де потрібні низьке тертя разом з високою опірністю бруду, пилу, а також абразивним частинкам.

Якщо мова йде про галузі машинобудування, то це деталі машин і агрегатів, прокладки, ролики, вкладиші, ущільнювачі, втулки, муфти, блоки, гвинти, підшипники, шестерні, зубчасті колеса тощо. Крім того, це покриття ємностей, бункерів для транспортування сипучих абразивних вантажів.

Стосовно до добувної промисловості – це облицювання кузовів, ковшів і стрічок транспортерів.

Чудова стійкість до ударних навантажень і опір стирання можуть бути успішно використані при виготовленні демпферних накладок на причальні споруди, відбійників в сухих доках і т.д.

Корисним матеріал буде і для хімічної промисловості. Футеровка ємностей, а також труб для транспортування абразивних і агресивних матеріалів буде особливо якісною із застосуванням T TEKRONE® .

Вельми корисним матеріал може бути і в спортивній сфері. Виготовлення штучних ковзанок, накладок на лижі, відбійників на ковзанках, льодових аренах – ось лише деякі з прикладів ефективного використання матеріалу. Резюмуючи вищесказане – важко знайти таку область, в якій tekrone не міг би бути корисним, а в деяких випадках – навіть незамінним!