Інші пластики

ПОЛІЕФІРЕФІРКЕТОН
KETRON PEEK-1000

Інженерний поліефірефіркетон ketron peek – винятковий полімер, сукупність характеристик якого перевершує властивості інших термопластів і навіть деяких металів. Матеріал РЕЕК 1000 володіє оптимальним поєднанням жорсткості і твердості, міцності на удар, злам і розтягнення, стійкістю до гідролізу (понад 3000 циклів стерилізації), хімічної дії розчинів лугів, масел, жирів, спиртів, ефірів, ПММ. Для поліефірефіркетона кетрон піік характерна відмінна оброблюваність, зварюваність, склеиваемость, адгезія, зносостійкість, еластичність, здатність працювати при температурах до 250 ° С.


Поліефірефіркетон РЕЕК біологічно нейтральний, стійкий до рентгенівського і гамма-випромінювання, має хороші діелектричні параметри, під впливом полум’я самозатухає без димоутворення. Ключовими галузями застосування ketron peek 1000 є електроніка і електротехніка, транспорт, медтехніка, хімічне машинобудування, аерокосмічна галузь. Зокрема, поліефірефіркетон Ketron PEEK використовують для виробництва ізоляції проводів та ізоляторів, елементів лабораторних і вимірювальних приладів, трубок для діалізу і для гідравліки літальних апаратів, деталей насосів, амортизаторів та багато чого іншого.

КолірКоричнево-сірий / чорний
Плотність, г/см.куб.1,31
Гігроскопічність при 23°C, %0,45
Допустима робоча температура повітря, °C-50 … +250
Межа плинності / межа прочноcті на розтягнення, MPa110/-
Твердість РоквеллаМ 105
Напруга пробою, kV/mm24
Питомий опір, Ом*см> 1014

ПОЛІАМІД Duratron® PI

Duratron® PI володіє поєднанням властивостей, що забезпечують максимальну ефективність в роботі, що вимагає тривалої зносостійкості істойкості до агресивних середовищ. Duratron® PI має виняткову цінність в умовах роботи, які виключають застосування Duratron® PAI через вимоги до теплоізоляції, якщо немає необхідності в надзвичайній термічній стійкості пластмаси Duratron® PBI. Тому комплектуючі з пластмаси Duratron® PI знаходять застосування в досить суворих умовах роботи в автомобілебудуванні, аерокосмічній, оборонній, електротехнічній та атомній галузях, а також у виробництві скла і напівпровідників.

Основні характеристики:

  • Надзвичайно висока максимально допустима робоча температура повітря (240 ° C постійно, з короткочасними коливаннями до 450 ° C)
  • Чудова збереження механічної міцності і опору повзучості в широкому діапазоні температур.
  • Відмінні антифрикційні властивості і чудова зносостійкість
  • Чудова розмірна стабільність
  • Характерний низький рівень займистості
  • Відмінні електроізоляційні і діелектричні властивості (відноситься тільки до марки Duratron® D7000 PI)
  • Низький рівень виділення газів в вакуумі (сухий матеріал)
  • Висока чистота від іонного забруднення (Duratron® D7000 PI)
  • Чудовий опір випромінювання високих енергій.

Види використання:

Сідла клапанів і насосів, прокладки і поверхні зносу, структурні і змінні деталі для виробництва напівпровідників і електроніки, фіксатори і маніпуляційні компоненти для виробництва скла та пластмас, заміна металу для комплектуючих в аерокосмічній галузі.

КолірЧорний
Плотність, г/см.куб.1,43
Гігроскопічність при 23°C, %2,5
Допустима робоча температура повітря, °C240
Межа плинності / межа прочноcті на розтягнення, MPa-/86
Твердість РоквеллаМ 100
Напруга пробою, kV/mm28
Питомий опір, Ом*см> 1016