Поліетилентерефталат PET

Поліетилентерефталат PET

Поліетилентерефталат PET належить до групи термопластичних поліефірів, має високу ступінь твердості, жорсткості, міцності на розтягнення і злам. Поліетилентерефталату характерна стабільність форм під механічними навантаженнями, зносостійкість, низький коефіцієнт поверхневого тертя ковзання, хороша адгезія, оброблюваність і зварюваність. У число важливих характеристик ПЕТ входять відмінні електроізолюючі властивості, вкрай низьке поглинання води та інших рідин, стійкість до хімічного впливу (кислот, масел, жирів, вуглеводнів, нафтопродуктів).


Сьогодні поліетилентерафталат ERTALYTE активно використовують для виробництва деталей ковзання промислової (конвеєрної) оснащення: втулок підшипників, роликів, рейок, напрямних. З РЕТ роблять електроарматуру і ізолятори, фурнітуру для меблів, компоненти харчового обладнання, зокрема, що працюють в контакті з холодною водою. Найбільш широке застосування біологічно нейтральний поліетилентерефталат PET знайшов в фасувально-пакувальної сфері, особливо в індустрії напоїв (слабоалкогольних, пива і безалкогольних) в якості ПЕТ пляшок, де він успішно замінив традиційне скло.

КолірНатуральний (білий) / чорний
Щільність, г/см.куб.1,39
Гігроскопічність при 23°C, %0,50
Допустима робоча температура повітря, °C-20 … +100
Межа плинності / межа прочноcті на розтягнення, MPa70/-
Твердість РоквеллаМ 84
Напруга пробою, kV/mm22
Питомий опір, Ом*см> 1015

Поліетилентерефталат
ERTALYTE TX
(PET + ТВЕРДА ЗМАЩЕННЯ)

Поліетилентерефталат PET Ertalyte TX

Поліетилентерефталат ERTALYTE ТХ – поліетілентерафталатовий компаунд з рівномірно розподіленою в ньому змазкою. Завдяки своєму специфічному складу він є першосортним матеріалом з внутрішньої мастилом для виготовлення підшипників. ERTALYTE TX має не тільки високу зносостійкість, але і ще нижчий коефіцієнт тертя і більш високий показник тиск-швидкість, ніж ERTALYTE.


Поставляється у вигляді стрижнів і плит.

КолірБілий / сірий
Щільність, г/см.куб.1,44
Гігроскопічність при 23°C, %0,47
Допустима робоча температура повітря, °C-20 … +100
Межа плинності / межа прочноcті на розтягнення, MPa-/78
Твердість РоквеллаМ 94
Напруга пробою, kV/mm21
Питомий опір, Ом*см> 1015