Поліацеталь POM

Поліацеталь POM

Напівкристалічний термопласт поліацеталь POM являє собою сополімер ацеталя. Поліацеталь без добавок має мутнуватий білий колір, який змінюють шляхом введення до складу барвників, безпечних при контакті з харчовими продуктами і питною водою. Це обумовлено тим, що поліацеталь ПОМ застосовується для виготовлення елементів обладнання харчової, медичної, фармацевтичної, хімічної, текстильної промисловості. Даній специфіці сприяє низька абсорбція вологи, стійкість до подряпин, стирання, високі показники ковзання, стійкість до агресивних середовищ.


Поліоксиметилен ПОМ С володіє ідеальним поєднанням жорсткості, твердості, міцності на удар і розтягнення, чудовою оброблюваністю, зварюваністю, відмінними діелектричними характеристиками. Поліоксиметилен POM C має хорошу стабільність розмірів, естетичний зовнішній вигляд, приємний на дотик, тому поліацеталь широко використовують для виробництва деталей в автомобільній індустрії, машинобудуванні, електроніці та електротехніці. Поставляється полиацеталь С у вигляді напівфабрикатів різних форм – стрижні, плити, втулки, розмірів і товщини, що розширює можливості його механічної обробки.

Поліацеталь POM


Області застосування Поліацеталь ПОМ С: зубчасті колеса з низьким модулем пружності, кулачки, важко навантажені підшипники і ролики, підшипники і шестерні з малими зазорами, клапанні сідла, замикається вузли, розмірно стійкі прецизійні деталі, електроізоляційні елементи.

КолірНатуральний (білий) / чорний/
синій
Щільність, г/см.куб.1,41
Гігроскопічність при 23°C, %0,85
Допустима робоча температура повітря, °C-50 … +100
Межа плинності / межа прочноcті на розтягнення, MPa70/-
Твердість РоквеллаМ 84
Напруга пробою, kV/mm20
Питомий опір, Ом*см> 1014